Słowo Pisane – literatura i media

Mój ukochany świat, pisany piórem i długopisem

W świecie kalendarzy.

Październik 28th, 2014

W świecie kalendarzy.

Wielu z nas, często jest tak pochłoniętym pracą i narzucanym przez świat i otoczenie tempem, że traci rachubę czasu, a często nawet nie zdaje sobie sprawy jaki jest dzień. Nie mówiąc już o zapamiętaniu jakiejkolwiek ważnej daty, czy to urodzin najbliższych czy też świąt. Ja zdecydowanie należę do tej grupy, dlatego moimi nieodłącznymi kompanami są rzeczy typu, kalendarze czy organizery.

Tak więc jeśli o tym mowa, z racji tego, że zbliżają się coraz większymi krokami święta, a zaraz po nich będziemy żegnać ten rok, zobowiązana byłam zaopatrzyć się w nowy kalendarz. Tym razem, jak zwykle zresztą, zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy Jotan (http://jotankalendarze.pl). Od około 5 lat korzystam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona.

Firma Jotan, może pochwalić się swoim wieloletnim doświadczeniem, na rynku istnieje już ponad 20 lat. Produkty spełniają wymogi panujących aktualnie trendów. Wybór jest naprawdę spory, a jakość i wykonanie zadowoli każdego klienta. W ofercie oprócz wszelkiego rodzaju kalendarzy znajdują się również organizery, notatniki czy biuwary. Oprócz oferty podstawowej, firma Jotan otwarta jest na wszelkie propozycje swoich klientów. Dla zainteresowanych, na stronie firmy istnieje możliwość zamówienia darmowego katalogu. Swoje wyroby, każdego roku prezentuje na Ogólnopolskich Targach Reklamy REMA DAYS, dzięki czemu ma możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoim klientem i zdobycie nowego doświadczenia, a także poszerzenia grona partnerów handlowych.

Ja ze swojej strony, jako stała klientka, mogę z czystym sumieniem polecić produkty tej firmy 😉

http://jotankalendarze.pl

http://jotankalendarze.pl

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.